Stomatologia estetyczna

Piękny uśmiech to w obecnych czasach bardzo pożądany atrybut, nie jest tajemnicą, że wspomaga pewność siebie, poprawia nasz wizerunek, jest synonimem sukcesu i wpływa na kontakty towarzyskie oraz życie osobiste i zawodowe.

Jeszcze niedawno stomatologia estetyczna była dziedziną kojarzoną głównie z protetyką i mało kto decydował się na wybielanie zębów czy tez korygowanie i nadawanie właściwego kształtu zębów. Stomatologia estetyczna, by uzyskać najbardziej pożądany efekt, korzysta również ze zdobyczy implantologii oraz endodoncji.

Obecnie ze względu na to, iż świadomość naszych pacjentów jest coraz większa, zainteresowanie tą dziedziną stomatologii jest również coraz większe. Ponadto ze względu na coraz większe oczekiwania stomatologia estetyczna rozwija się coraz szybciej, dzięki czemu marzenia o pięknym uśmiechu stają się rzeczywistością.

Aby w pełni usatysfakcjonować naszych pacjentów oferujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu korekty kształtu zębów oraz ich koloru wraz z eliminacją wszelkiego rodzaju przebarwień, przerw jak również przekrzywień.

Długoletnie doświadczenie naszego gabinetu i fachowość personelu pozwala naszym pacjentom na uzyskanie oczekiwanego efektu bez obaw o jego wpływ na komfort codziennego życia.Niejednokrotnie nasze prace dzięki nowoczesnym materiałom swoją trwałością przewyższają naturalne tkanki. Nasi Pacjenci w każdym wieku mogą osiągnąć piękny i przede wszystkim zdrowy uśmiech bez względu na pierwotny stan swojego uzębienia. Każdy z naszych Pacjentów ma przygotowywany i konsultowany swój indywidualny plan leczenia.Plan leczenia jest dopasowany do potrzeb i oczekiwań estetycznych, zdrowotnych, jak również możliwości finansowych.

Nasze zaplecze pozwala na to aby wizyty odbywały się w nowoczesnych i komfortowych gabinetach, a stosowane przez nas materiały i nowoczesny sprzęt gwarantują wysoką jakość zabiegów. Wszelkie zbiegi są przeprowadzane w sposób bezbolesny z zastosowaniem wyjątkowo skutecznych preparatów znieczulających. Indywidualny plan leczenia uwzględnia również to aby okres rekonwalescencji był jak najbardziej komfortowy.

Zapewniamy również wygodne i niekrępujące rozwiązania jeśli pojawia się konieczność zastosowania uzupełnień tymczasowych oraz pełną, indywidualną opiekę pomiędzy kolejnymi zabiegami.

 

Cennik usług stomatologicznych

Przedstawiony cennik pełni funkcję orientacyjną, określa jedynie przybliżone koszty zabiegów. Ceny usług nie ujętych w cenniku ustalane są indywidualnie i przedstawione w postaci indywidualnego planu leczenia.

 

PROFILAKTYKA STOMATOLOGICZNA

Konsultacja lekarska 100 PLN
Wizyta adaptacyjna dla dzieci 100 PLN
Usunięcie kamienia nazębnego 150 PLN
Piaskowanie zębów z polerowaniem 220 PLN
Pakiet; usuniecie kamienia z piaskowaniem 300 PLN
Wybielanie zębów 900 PLN
Wybielanie zębów – Laser 1400 PLN
Lakowanie przeciwpróchnicze 100 PLN
Lakierowanie przeciwpróchnicze (1łuk zębowy) 150 PLN
Leczenie nadwrażliwości zębiny 50 PLN
Szyna relaksacyjna 400 PLN
Opatrunek leczniczy 80-100 PLN

 

LECZENIE ZACHOWAWCZE

RTG zęba z obrazem radiowizjograficznym 50 PLN
RTG panoramiczne 100 PLN
Znieczulenie 40-50 PLN
Wypełnienie światłoutwardzalne zęba 250-350 PLN
Wypełnienie światłoutwardzalne glassjonomerowe 180-230 PLN
Licowanie światłoutwardzalne 350-400 PLN
Bonding od 400 PLN
Wypełnienie tymczasowe 80 PLN
Odbudowa korony zęba 350-400 PLN
Wypełnienie zęba mlecznego 120-150 PLN
Inlay / onlay kompozytowy 700-800 PLN
Odbudowa korony zęba na ćwieku tytanowym 350-450 PLN
Odbudowa korony zęba na wkładzie z włókna szklanego 400-450 PLN
Wypełnienie materiałem wzmocnionym włóknem szklanym EverX 350-400 PLN
Infiltracja Icon – 1 ząb 200-250 PLN
Szynowanie zębów 1 punkt 150-200 PLN

Nie wszystkim piękny uśmiech jest dany od natury. My mamy fachowców, wiedzę i sprzęt, dzięki którym marzenie o zdrowych, śnieżnobiałych zębach się spełni. Medycyna estetyczna i stomatologia, choć nie są to pokrewne dziedziny, jednak mają ze sobą coś wspólnego. Stomatolog doskonale zna się na budowie twarzy, a tę wiedzę może wykorzystać, by poprawić nie tylko zdrowie pacjenta, ale też jego wygląd. Dentima to klinika stomatologii estetycznej, w której dbamy o najwyższą jakość i kompleksowość usług. Zależy nam na tym, by pacjenci, którzy się do nas zgłaszają, mogli w jednym miejscu otrzymać pomoc we wszystkich problemach związanych z szeroko rozumianym leczeniem stomatologicznym. Od diagnostyki, poprzez leczenie, aż po zabiegi estetyczne – zakres naszych usług jest naprawdę szeroki.

Medycyna estetyczna – Dentima

Głównym zadaniem stomatologii estetycznej jest przywrócenie pacjentowi pięknego, ale przede wszystkim naturalnie wyglądającego uśmiechu. Ważny jest zatem dobór odpowiednich metod leczenia i znalezienie rozwiązań, które są dopasowane do indywidualnych uwarunkowań. Wśród najczęściej wykonywanych zabiegów z tej dziedziny można wymienić wybielanie (nakładkowe lub przy użyciu specjalnych lamp) oraz zakładanie licówek i piaskowanie). Stomatologia estetyczna w naszym gabinecie w Sosnowcu, za sprawą współpracujących z nami specjalistów, stoi na bardzo wysokim poziomie. Nie tylko nowoczesne wyposażenie i sprzęt decydują o tym, że możemy zapewnić swoim pacjentom najbardziej profesjonalną opiekę w tym zakresie. Również wiedza i umiejętności naszych fachowców mają wpływ na to, że udało nam się zapracować na opinię prawdziwych ekspertów w dziedzinie stomatologii estetycznej. Zachęcamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.