„Zadowolony pacjent” w naszym gabinecie

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz gabinet został wyróżniony przez Instytut Badań Marki, certyfikatem „Zadowolony Pacjent” w uznaniu za wysoki standard obsługi pacjentów, a w szczególności za:

  • najwyższy standard i jakość świadczonych usług medycznych,
  • szczególną dbałość o dobro i zdrowie pacjenta,
  • wzorowe przestrzeganie standardów medycznych w praktyce.

Lecz tak naprawdę, dla nas najważniejsze jest to, że chwalą nas nasi Pacjenci i chętnie polecają gabinet DENTIMA swoim znajomym.

Tytuł „Zadowolony Pacjent” jest prestiżowym wyróżnieniem albowiem otrzymują go nieliczne gabinety medyczne. Jest on swego rodzaju uhonorowaniem wysiłku jaki gabinety wkładają w zapewnienie swoim pacjentom usług medycznych o najwyższym standardzie.

Szczególnego charakteru nadaje również fakt, że nie jest on przyznawany przez wybrane jury a na wniosek samych pacjentów, czyli tych którzy mieli bezpośredni kontakt z nagrodzonymi gabinetami. 

Potwierdzeniem nadania tego tytułu jest prestiżowy Certyfikat – unikatowy na rynku medycznym, wyznacznik przykładnej placówki służby zdrowia w której pacjent jest na pierwszym miejscu, a jednocześnie stanowi zobowiązanie na przyszłość, zapowiedź dalszych starań nad zagwarantowaniem najwyższego standardu usług medycznych.  

 

Dziękujemy, że nas doceniacie 👍
Zespół NZOZ Dentima

Strona stosuje pliki Cookies do prawidłowego działania. Korzystanie ze strony bez zmiany domyślnych ustawień przeglądarki, oznacza że będzie ona zapisywała informacje w pamięci twojego urządzenia (szczegóły).