MediRaty – Finansowanie leczenia

Szanowni pacjenci, pisaliśmy już o tym swego czasu, jednak wracamy do tego tematu ponieważ jest nam niezmiernie miło poinformować, ze dzięki finansowaniu w programie MediRaty coraz więcej naszych Pacjentów realizuje swoje marzenia o zdrowym uśmiechu i nie tylko.

Ten nowoczesny system finansowania pozwala na korzystanie z usług medycznych na najwyższym poziomie i to w bardzo prosty sposób z minimum formalności.

Decyzję o finansowaniu można już uzyskać w ciągu 15 minut po standardowej weryfikacji telefonicznej. Zakres finansowania to wartość między 500 a 50 000 PLN z wyjątkowo długim okresem finansowania bo aż do 5 lat. Brak opłat wstępnych, atrakcyjne oprocentowanie.

Jak działają MediRaty:

  1. W naszym gabinecie wspólnie z Pacjentem ustalamy koszt niezbędnych zabiegów,
  2. Telefoniczna weryfikacja zdolności kredytowej oraz ustalenie z konsultantem MediRat warunków umowy ratalnej i wygodnego dla Pacjenta miejsca na jej podpisanie,
  3. Podpisanie przesłanej umowy w obecności kuriera i uruchomienie płatności,
  4. Rozpoczęcie ustalonego na samym początku leczenia.

 

Tutaj znajduje się kalkulator dzięki któremu można zweryfikować wysokość raty przy wymaganej kwocie.

Warto pamiętać, że niejednokrotnie leczenie nie może czekać… dzięki rozwiązaniu MediRaty zadbasz o swoje zdrowie wtedy gdy będzie taka potrzeba.

 

 

 

Strona stosuje pliki Cookies do prawidłowego działania. Korzystanie ze strony bez zmiany domyślnych ustawień przeglądarki, oznacza że będzie ona zapisywała informacje w pamięci twojego urządzenia (szczegóły).