Poleć nas znajomym

Drodzy Pacjenci

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uruchomiliśmy dla Was program lojalnościowy, który ma na celu promowanie Waszej lojalności. Jego konstrukcja jest bardzo prosta.

Każdy z nas ma w swoim otoczeniu znajomych. Znajomi również często korzystają z usług gabinetów stomatologicznych – dlaczego więc nie korzystać z tego samego gabinetu – będzie raźniej 😉, co więcej dzięki poleceniu znajomego osoba polecająca otrzyma od nas rabat w wysokości 100 PLN na kolejne usługi. Wystarczy, że zaprosicie do nas swoich znajomych, którzy jeszcze nie mieli okazji odwiedzić naszego gabinetu.

Poniżej znajduje się precyzyjny regulamin, który zapewne rozwieje wszelkie wątpliwości.

 

Regulamin Programu Poleć nas Znajomym

Polecający –osoba polecająca
Znajomy – osoba polecana

 1. Program „Poleć nas Znajomym” polega na nagradzaniu Pacjentów, którzy skutecznie polecą gabinet stomatologiczny NZOZ DENTIMA Lek. Stom. Magdalena Gryma-Ryczaj swoim Znajomym.
 2. Polecenie jest uznane za skuteczne, jeśli Znajomy dokona zakupu usługi stomatologicznej za minimum 250 PLN brutto w gabinecie stomatologicznym NZOZ DENTIMA Lek. Stom. Magdalena Gryma-Ryczaj.
 3. Nagrodą dla Polecającego jest rabat w wysokości 100 PLN brutto udzielany jednorazowo na wybraną usługę stomatologiczną w gabinecie stomatologicznym NZOZ DENTIMA Lek. Stom. Magdalena Gryma-Ryczaj za każdego poleconego Znajomego
 4. Minimalna wartość rabatowanej usługi, która będzie zamówiona przez Polecającego podczas kolejnej wizyty to 150 PLN.
 5. Polecającemu przysługuje rabat tylko za pierwszy zabieg wykonany przez Znajomego.
 6. W programie mogą uczestniczyć:
  • Polecający – każda osoba będąca pacjentem i korzystająca z usług gabinetu stomatologicznego NZOZ DENTIMA Lek. Stom. Magdalena Gryma-Ryczaj,
  • Znajomy – osoba, która z polecenia Pacjenta gabinetu stomatologicznego NZOZ DENTIMA Lek. Stom. Magdalena Gryma-Ryczaj  dokona po raz pierwszy zakupu usługi w gabinecie stomatologicznym NZOZ DENTIMA Lek. Stom. Magdalena Gryma-Ryczaj i która podczas pierwszej wizyty przedstawi wizytówkę dedykowaną do programu z imieniem i nazwiskiem Polecającego.
 7. Polecenie następuje przez przekazanie Znajomemu przez Polecającego dedykowanej do programu wizytówki z pieczątką gabinetu i imieniem oraz nazwiskiem Polecającego.
 8. Polecający otrzymuje taką wizytówkę podczas wizyty w gabinecie stomatologicznym NZOZ DENTIMA Lek. Stom. Magdalena Gryma-Ryczaj.
 9. Polecający nie może polecić samego siebie. Za polecenie własnej osoby rabat nie przysługuje.
 10. Podczas pierwszej wizyty Znajomego personel gabinetu stomatologicznego NZOZ DENTIMA Lek. Stom. Magdalena Gryma-Ryczaj weryfikuje poprawność danych z przekazanej wizytówki i dokonuje odpowiedniego wpisu w kartotece Polecającego aby podczas kolejnej wizyty Polecający mógł odebrać przysługujący mu rabat.
 11. Rozliczenie przysługującego rabatu następuje poprzez obniżenie ceny za usługę stomatologiczną wykonaną w gabinecie stomatologicznym NZOZ DENTIMA Lek. Stom. Magdalena Gryma-Ryczaj o łączną kwotę 100 PLN brutto.
 12. Program „Poleć nas Znajomym” łączy się z innymi ewentualnymi promocjami w gabinecie stomatologicznym NZOZ DENTIMA Lek. Stom. Magdalena Gryma-Ryczaj
 13. Program „Poleć nas Znajomym” trwa od 3 marca 2020 r. do odwołania.

Jeśli jednak jeszcze pojawią się jakiekolwiek wątpliwości to nasz personel chętnie je rozwieje.

Strona stosuje pliki Cookies do prawidłowego działania. Korzystanie ze strony bez zmiany domyślnych ustawień przeglądarki, oznacza że będzie ona zapisywała informacje w pamięci twojego urządzenia (szczegóły).